Sijoitusmessut 2018

Messupäällikkö Topias Nurminen
045 6762692
topias.nurminen@sijoitusmessut.fi

Sijoitusmessujen yhteystiedot

Tampereen Nuorkauppakamari ry
PL 23, 33101 Tampere

Järjestäjä

Tampereen Nuorkauppakamari ry
PL 23
33101 TAMPERE
Y-tunnus: 0809798-6

www.tnkk.fi

Yliopistonkatu 55, PL16 33101 Tampere

Katso tarkemmat kulkuyhteydet Tampere-taloon


Tampere-talon projektipäällikkö
Tuija Mäki-Laurila

puh. 03 243 4767
tuija.maki-laurila@tampere-talo.fi

Projektiryhmä palveluksessanne – ota yhteyttä!

Myynti: pankki- ja rahoituslaitokset

Marko Männynsalo
marko.mannynsalo@sijoitusmessut.fi
0400 470 676

Jere Alaruka
jere.alaruka@sijoitusmessut.fi
0400 885 272

Ville Ojanen
ville.ojanen@sijoitusmessut.fi
050 387 5080

Ville Nieminen
ville.nieminen@sijoitusmessut.fi
050 511 3333

Myynti: pörssiyhtiöt

Jarkko Sipiläinen
jarkko.sipilainen@sijoitusmessut.fi
040 700 8161

Niko Palenius
niko.palenius@sijoitusmessut.fi
044 3777 112

Antti Husa
antti.husa@sijoitusmessut.fi
044 750 5657

Miikka Aira
miikka.aira@sijoitusmessut.fi
050 566 1577

Myynti: asunto-ja kiinteistösijoittaminen

Juho Ihanamäki
juho.ihanamaki@sijoitusmessut.fi
puh 050 389 6810

Eero Kallio
eero.kallio@sijoitusmessut.fi
050 422 6826

Myynti: metsäsijoittaminen

Samuli Heikkilä
samuli.heikkila@sijoitusmessut.fi
040 5710 169

Risto Mäkinen
risto.makinen@sijoitusmessut.fi
044 363 5000/span>

Sidosryhmäyhteydet

Topias Nurminen
topias.nurminen@sijoitusmessut.fi
045 676 2692

* esim yhdistykset ja oppilaitokset

Aineistot, messuohjelma ja markkinointi

Mika Mäki
aineisto@sijoitusmessut.fi
040 763 4897

Linkki aineistolomakkeeseen: Aineistolomake

* tietoiskupuheenvuorot, puheenvuorojenpitäjien tiedot, yritysten logot
* messuohjelmaan liittyvät kysymykset

Laskutus

Joonas Niemi
joonas.niemi@sijoitusmessut.fi
040 761 8685

Messukartat ja osastojen sijainti

Joonas Niemi
joonas.niemi@sijoitusmessut.fi
040 761 8685

Otsalaudat, osastosuunnittelu ja messukalusteet

Boogeyman Oy / Leo Siekkeli
leo.siekkeliboogeyman.fi
puh 0400 455 425