Sijoitusmessut 2017

Messupäällikkö Marko Männynsalo
0400 470 676
marko.mannynsalo@sijoitusmessut.fi

Sijoitusmessujen yhteystiedot

Tampereen Nuorkauppakamari ry
PL 23, 33101 Tampere

Järjestäjä

Tampereen Nuorkauppakamari ry
PL 23
33101 TAMPERE
Y-tunnus: 0809798-6

www.tnkk.fi

Yliopistonkatu 55, PL16 33101 Tampere

Katso tarkemmat kulkuyhteydet Tampere-taloon


Tampere-talon projektipäällikkö
Tuija Mäki-Laurila

puh. 03 243 4767
tuija.maki-laurila@tampere-talo.fi

Projektiryhmä palveluksessanne – ota yhteyttä!

Myynti: pankki- ja rahoituslaitokset

Jussi Luoma
jussi.luoma@sijoitusmessut.fi
040 542 4256

Matti Manner
matti.manner@sijoitusmessut.fi
0400 735 767

Topias Nurminen
topias.nurminen@sijoitusmessut.fi
045 676 2692

Myynti: pörssiyhtiöt

Miikka Aira
miikka.aira@sijoitusmessut.fi
050 566 1577

Samuli Heikkilä
samuli.heikkila@sijoitusmessut.fi
040 5710 169

Antti Husa
antti.husa@sijoitusmessut.fi
044 750 5657

Eero Kallio
eero.kallio@sijoitusmessut.fi
050 422 6826

Joonas Niemi
joonas.niemi@sijoitusmessut.fi
040 761 8685

Myynti: asunto-ja kiinteistösijoittaminen

Juho Ihanamäki
juho.ihanamaki@sijoitusmessut.fi
puh 050 389 6810

Jarkko Sipiläinen
jarkko.sipilainen@sijoitusmessut.fi
puh 040 700 8161

Myynti: metsäsijoittaminen

Jere Alaruka
jere.alaruka@sijoitusmessut.fi
0400 885 272

Sidosryhmäyhteydet

Marko Männynsalo
marko.mannynsalo@sijoitusmessut.fi
0400 470 676

* esim yhdistykset ja oppilaitokset

Aineistot, messuohjelma ja markkinointi

Mika Mäki
aineisto@sijoitusmessut.fi
040 763 4897

Linkki aineistolomakkeeseen: Aineistolomake

* tietoiskupuheenvuorot, puheenvuorojenpitäjien tiedot, yritysten logot
* messuohjelmaan liittyvät kysymykset

Laskutus

Roope Varkka
roope.varkka@sijoitusmessut.fi
0400 470 676

Messukartat ja osastojen sijainti

Roope Varkka
roope.varkka@sijoitusmessut.fi
0400 470 676

Otsalaudan painatukset

Creacut Oy / Teemu Tuominen
teemu.tuominen@creacut.fi
puh 0500 238 617

Osastosuunnittelu ja messukalusteet 

Expotec Oy / Riitta Saukkonen
riitta.saukkonen@expotec.fi
050 5343 245

Vuokrakalustekalustekuvasto osoitteessa: www.expotec.fi/kalustepop/vuokrakalustekuvasto.pdf